حیات انسانی⁦⁩⁦

اطلاعیه مهم (ش-۱۴۰۰۰۹۰۹-۱۷۴)

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و عرض احترام
والحمدلله رب العالمین

همراهان گرانقدر! بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، تنها مرجع اطلاع‌رسانی کلاس‌های تحت نظارت مجموعه حیات‌انسانی، کانال‌های رسمی حیات‌انسانی به آدرس مجازیِ @Hayate_Ensani ، و گروه‌های مجازی تحت نظارت حیات‌انسانی، تحت عنوان «بوستان» با شناسه مختص به خود، فعالیت علمی می‌نماید. بنابراین:

۱- حیات‌انسانی هیچ مسئولیتی در قبال فعالیت‌هایی که تحت نظارتش نباشد، ندارد.

۲-با توجه به گستره جغرافیایی فعالیت‌های مجموعه و اهمیت وافر نشر مبانی اعتقادی و به جهت صیانت از حریم اعتقادی مخاطبان مجموعه، هر شخصی در سراسر ایران و دیگر کشورها که می‌خواهد تحت نظارت مجموعه فعالیت‌های علمی-فرهنگی داشته باشد، حتماً بایستی با مراجعه به «مدیریت امور فرهنگی مجموعه حیات‌انسانی»، پیگیر فرایند اخذ مجوزهای لازم پیرامون برگزاری جلسات باشد. این فرایند شامل بررسی مبانی عقیدتی شخص یا اشخاص و مصاحبه حضوری و آزمون مربوطه می‌باشد. متاسفانه ما با توجه به گزارشات مردمی شاهد سوء استفاده هایی از نام و نشان معتبر«حیات انسانی» از افرادی به عناوین گوناگونی بوده‌ایم. اولا تمامی این حرکات و مشکلات بار آمده این محافل تایید نشده متوجه شخصی است که بدون بررسی و تحقیق وارد این محافل شده است و ثانیا چنانچه فرد خاطی پس از تلقی تذکرات لازم به فعالیت خود به همین منوال ادامه دهد، به منظور صیانت از مخاطبان نام خاطی و نحوه فعالیتش اطلاع رسانی خواهد شد.

۳- ممشای اصلی، اساسی و اعتقادی مجموعه حیات‌انسانی، توجه تمام و کمال به مفاد بیانیه روز عاشورای محرم الحرام سال ۱۴۴۳ ه.ق جناب استاد سید بهروز طیّبان بوده و این بیانیه فصلُ الخطاب است.

لذا از این روی مؤکداً تأکید می‌گردد که با توجه به اختلاف اتخاذ آرای عقیدتی در عصر حاضر، عزیزانی که می‌خواهند همراه این مدرسه علوم اساسیِ انسان‌سازی به مدارج علمی و انسانی نائل گردند، باید تثبت و توحد لازم را به خرج دهند و همزمان از دو یا چند جهت خوراکِ اعتقادی دریافت نکنند!

۴_ به منظور سهولت کار مخاطبان گرانقدر در تشخیص جلسات مورد تأیید و نظارت مجموعه حیات‌انسانی، عزیزان می‌توانند تأییدیه هر فعالیت مجازی یا حقیقی را توسط مکاتبه با آیدی زیر استعلام نمایند:
@HFposhtibani

با تشکر و احترام
روابط عمومی
موسسه مردم‌نهاد حیات‌ انسانی

آتش به اختیاریم

•┈┈••✾☘️🕊☘️✾••┈┈•

🌷 جهت آغاز «تحول انسانی» همراه شوید

https://hayate-ensani.ir/register

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *