حیات انسانی⁦⁩⁦

صادق مرادی

  1. بسم رب المهدی

یاصاحب الزمان؛چه خوب می شد اگر کنارمان بودی روبرویت می نشستیم و بازبان خودمان اضطراب جهان را در چند واژه برایت تعریف می کردیم؛

یابقیة الله؛ما آدم ها که خیلی زود به هم عادت می کنیم،خیلی زودتر حس میکنیم که هنوز تنهاییم،و در این احساس غم آلود ، نام پر امیدت آراممان می کند.

یابن زهرا؛دلتنگ که می شویم،زیر لب امن یجیب می خوانیم و شادمانیم لا اقل کسی هست تا برایش درد دل کنیم، و این همه تکرار تکرار تکرار،ای آدینه ی بی قرار بیش از این حیرانمان مگذار..

یا فارس الحجاز؛ بوی انتظار در دهان شب می پیچد ، نمی دانم به حال و روزمان نگاه نمی‌کنی ؟ این طعنه زدن ها،این کی کی گفتن ها همه حکایت از آمدن یک منجی دارد ، حالا که سهم ما انتظار است باشد باز هم صبر می کنیم تا آمدنت این دهکده ی کوچک جهانی را از خواب فراموشی بیدار کند.

یابن رسول الله؛روزی که حجاز در باتلاق جهل دست و پا می زد ، حضرت محمد صلوات الله علیه با کلماتی از نور آمد تا اندیشه های تاریک تاریخ را روشن کند و مردم را از ظلمت و تاریکی نجات دهد. امروز هم اندیشه های کور جهان روی کوه جهل و عناد(آل سعود،صهیونیسم،آمریکا،غرب وتفکرات غرب صفتان)نشسته و دنیا منتظر عزت دوباره است تا عطر آمدنت تمام خواب های جهان را بیدار کند.

مولا جان؛گاهی می گویم نکند کفشهای تحملمان پاره شود و دلمان از مدار انتظار بلغزد ، تورا به خدا بیا و آیه های عدالت را در گوش زمین نجوا کن.

ای مهدی موعود؛چند روز پیش بود که تمام شهر به پیشواز امامتت سراسر نور شده بود و امید به حقیقتِ ظهور بیشتر از همیشه در دلمان موج می زد…

ای امام غائب از دیده ها؛می آیی و حرا روی دو زانو می نشیند و انتظار می کشد ، می آیی و مکه می پیچد در حریری از نور و رنگ ، می آیی و از گشتگاه آسمان،خورشید برایت می آورند ملائک…

آقاجان؛

“”دیوانه را محبت آرام می کند،مارا محبت تو دیوانه می کند”””

«عَجِّلْ عَلَی ظُهُورِکْ»

  1. 09397012601 صادق مرادی خوزستان اندیمشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *