حیات انسانی⁦⁩⁦

هدا رشیدی

لبیک یا امام زمان (ع):
بسم الله الرّحمن الرّحیم(۱۹)
تقدیم به امام عشق
سلام آقا جان، هر روز که دعای سلامتی برایتان میخوانم دلم از عشق پر می شود و بیشتر رنج دوری دلم را به آشوب میکشد و من کمترین که در سیاهی اعمالم راه به جایی نمی برم تنها در پی این امید روزها و شبها را سپری می‌کنم که روزی خواهی آمد و جهان را سرشار از عشقی می کنی که تا کنون نچشیده است .
آقا جان علم ما که قد نمی دهد ولی می گویند بین الطلوعین ظهورت فرا رسیده …میگویند آمدنت نزدیک است و … من و امثال من آن را به تاخیر انداخته ایم در حالیکه خود را در، خیل عظیم دوستداران و منتظران شما می دانم و هر روز دعای عهد میخوانم اما انگار باید از خودم شروع کنم و دعای عهد ی برای خودم بخوانم و عهد ببندم که هر لحظه مانند شما زندگی کنم مانندشما انسانها را دوست بدارم و بالاتر از همه ، مانند شما خدا را عاشقانه دوست بدارم. گرچه مانند شما شدن در ظرفیت من نیست اما نَمی از یَم این مسیر مرا کفایت می‌کند می ‌دانید آقا جان بلدِ راه که شمایید …راه خدا و راه رضایت او برایم روشن و روشن‌تر می شود.
آه خدا من ، تاب و تحمل این حرفها و این روزها هر لحظه برایم سخت تر می شود و تنها التیام ، یقین به حضور شماست مولای مهربانی..حضور شما بزرگترین لطف خداوند در حق همه ماست ، چه پیش از ظهور و چه پس از آن…
و چه قدر پروردگار ، مهربان است که با تمام این زشتی ها و پلشتی ها دست سازِ انسان هنوز به این بشرِ دوپا فرصتِ پرواز می دهد. پروازی که شما راهبر مهربان و امین آن هستید.
آقا جان این دلتنگی های هر روز مرا واداشته که دلخوشی های کوچکی برای دلم دست و پا کنم ، دلخوشی هایی که هر چند کوچک است ولی حال دلم را خوب میکند . هر روز سر ساعت عشق آنگاه که خداوند همه جان ها را می خواند و شما اولین نفر ، زیباترین پاسخ را به این فراخوان الهی می دهید. خودرا در حالی تصور می کنم که در صفِ جماعتی از نمازگزاران که به شما اقتدا کرده‌اند لیاقت حضور پیدا کرده‌ام گرچه این آرزو بسی دور ولی شیرین است…هر جا که دلم برای کاری می رود و خدا را صدا میزنم اولین نشانه ای که قلبم در می یابد شما هستید. آقای مهربانی ها
پروردگارا یاریم کن که در پس این زندگی پر هیاهو و رنگارنگ ،لیاقت و قدرت عمل آنچه که تو فرمان دادی را داشته باشم یاریم کن تا در این مسیر با تمام توان و با تمام قلبم یاریگر امام زمانم باشم. که اگر انتهای این عشق به عمل نرسد جامانده ام.
از طرف سرباز کوچک شما
والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *