حیات انسانی⁦⁩⁦

عليرضا محبي-

غروبش بس دلگیر و خورشیدش:sunny: بی فروغ است،آب و هوا ⛈بغضي در گلو دارد ولي عجيب است كه بغضش را مانند مجنون دلشكسته قورت مي دهد.
شبش:first_quarter_moon: كه حال ديگري دارد و پر زمزمه است زمزمه هايي مانند:اين جمعه هم گذشت و نيامدي، شاید که آمدی ولی چرا اینجا نیامدی…
حسين، علمداري مانند ابوالفضل داشت، پسراني مانند علي اصغر و علي اكبر داشت، خواهري مانند زينب داشت و همسري مانند رباب داشت اما…
تو نزديك به 1200 سال است كه غريبي و هيچ كسي را نداري، خودت مي گويي دل ما به شيعيانمان خوش است ولي ما؟
ما كه به خود رحمي نمي كنيم ما انسانيت را سالهاست كه دم در گذاشته ايم تا شهرداري ببرد حيا شوخي محفل هايمان و خدا براي گوشه سجاده ي مان شده.اين جمعه ها دلم براي جمكران لحظه شماري مي كند و همان لحظه كه وارد مي شوم سريع در محرابت كز مي كند و من هم دلم را هميشه در جمكران، در محرابت جا مي گذارم.
خدايي، كجايي، تو خودت زيبايي، آقايي،بقيه اللهي،از ما بهتري، اصلا تو خودت دنيايي،الهي بيايد روزهايي، كه من در بي نوايي،بميرم، خدايي،آقا جان تو روحي و نوايي.دلت چقدر از بدي هاي امروزمان و خيانت هاي ديروز و نااميدي فردا مي شكند،از فقر، از گناه، از فساد،از بي احترامي، از بي خدايي، از تنهايي، از شكم سيري.
هر شب در دلم مهدي جان! در آن بيابان بي آب و علف در تاريكي قلبم و درآن ظلمت، مانند ديوانگان بدنبالت هستم و از دور سراب مي بينم، اما دل غافل از بي توجهي به چاهي كه تو را در دلمان، درآن قرار داديم اما ناراحت نشو، كه نه فقط يك ملائكه، بلكه خود يوسف هم در كنارت داري،ما گرگ صفتان خيلي وقت پيش پيراهن خونيت را به ايمانمان نشان داديم و دقش داديم!
از ديوانه ي در خانه ات پرسيدند “عشق” چند حرف دارد؟ گفت:4تا و همه خنديدند و ديوانه در دلش گفت: مگر “مهدي” چند حرف دارد؟
تلاشم را ميكنم كه بنويسم برايت ولي دفتر نوشته‌هایم🗒 را سفید می‌گذارم،مولا جان بی تو بودن که نوشتن ندارد،درد دارد
بــوی عـطــر یــار دارد جمـعه ها***وعــــده دیـــدار دارد جمــعه ها
جمــعـه هـا دل یاد دلبـر مـی کنـد***نغمه یا ابـن الـحسن سـر مـی کنـد

بر چهره پر ز نور مهدی صلوات بر جان و دل صبور مهدی صلوات
:broken_heart:تا امر فرج شود مهیا بفرست بهر فرج و ظهور مهدی صلوات:broken_heart:
الـلـهُـمَّ عَجـِّـلِ وَلـیـکَ الـفَـرَج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *