حیات انسانی⁦⁩⁦

خانم نرگس اسدی:

السلام علیک یا اباصالح المهدی(عج)
روزها درپی هم میروند وانگارهمه منتظرندتابیائید؛نشده روزی بی دعای فرج به سر بریم گاهی جمعه که می آید دعای ندبه نقل محافل مان میشود راستش رابخواهید مشکلات که امانمان را ببرد یادمان می آیدبه انتظارشمابنشینیم کمی زیادی عجیب است مگرنه؟
۷۰میلیارد انسان درجهان وجود دارد که تعداد خیلی زیادی از آنهامیگویند که منتظر فرج اندوجالب تر اینکه نشده روزی برای شماگناهی از گناهانمان کم شود،نشده تابرای رضایت شما لب یتیمی رابه خنده بگشاییم ،نشده تا برای اشک هایتان مرهمی از پاکی وجودمان را به ارمغان آوریم!!!
مگر یعقوب (ع)چشمانش رافدای یوسف نکرد؟مگر زلیخا در انتظار یار به خدای یوسف روی نیاورد؟مگربارهانخواندیم که عاشق خود را وقف معشوق میکند؟
آقای من گمان میکنم گاهی عاشق نیستیم که اگر بودیم شما درغیبت به سر نمی بردید!!!وحال و روزاینروزهایمان این نبودشرمنده ام که همیشه با اعمالم شما رامی رنجانم ،که باعث وبانی اشک های یوسف فاطمه هستم
چندی پیش در درس اقتصاد خواندم :«اگرانسان در رفع نیازهای طبیعی مراتب نیازهارابه خوبی طی نکند به خلق نیازهای کاذب رو می آورد.»
مولای من ،ماهمه در زندگی مان شما را کم داریم ،جهان بی شما معنایی ندارد ماهمه نیازمند ظهوریم اما به دنیا دل می بندیم وبه مادیات می پردازیم.
افسرده شده ایم؛اثرات دل بستن به زمانه است…
کاش این فراق به پایان برسد،کاش خزان مان بهارشود،کاش بیایید…
یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *